דנדשה

Derekh Yafo 24, Haifa

חנות בגדי יד שנייה המציעה מבחר ענק של פרטי יד שניה במצב מעולה
דנדשה הינה רשת חנויות יד שנייה חברתית המהווה מרכז הכשרה תעסוקתי לנשים בתהליכי שיקום.
שעות פעילות: 
יום א-ה – 09:00-19:30
09.00-14.30 – יום ו

סניפים:

 • דנדשה: מסע בזמן לעולם של אופנה ממוחזרת

  בלב העיר, בין רחובות ססגוניים וחנויות מודרניות, מצויה חנות הבגדים היד שנייה “דנדשה”. חנות זו אינה רק מקום לקנות בגדים; היא חוויה אמיתית לכל מי שאוהב אופנה והיסטוריה.

  דנדשה מציעה מבחר עצום של בגדים מיד שנייה, החל משמלות וינטג’ ועד לג’ינסים קלאסיים. החנות מתמחה במציאת פריטים ייחודיים שמספרים סיפור, כל פריט בחנות נבחר בקפידה ומציג את הטוב ביותר של האופנה מעבר לשנים.

  החנות פתוחה שבעה ימים בשבוע, משעות הבוקר עד הערב. כשנכנסים ל”דנדשה”, מוקפים באווירה נוסטלגית, תחושת ייחודיות וסגנון. כל פריט בחנות מספר סיפור, והצוות תמיד שמח לספר על ההיסטוריה שמאחורי הבגדים.

  בנוסף לבגדים, “דנדשה” מציעה גם מגוון אביזרים, תכש

  יטים ונעליים, הכוללים גם פריטים וינטג’ אותנטיים. החנות מושלמת לאלו המחפשים ליצור סגנון ייחודי, או להוסיף טאץ’ אישי למלתחתם.

  הביקור ב”דנדשה” הוא יותר מקניית בגדים; זו חוויה של חיפוש אוצרות, גילוי והתחדשות. כל פריט שנרכש משם מביא עימו חלק מהעבר ומעניק למלביש אותו זהות ייחודית וסגנון ללא גבולות.

  המחויבות של “דנדשה” לאיכות וסגנון הופכת אותה לאחת מהחנויות המבוקשות בעיר לבגדים ממוחזרים. היא מציעה אלטרנטיבה ירוקה ואופנתית לצרכנות המודרנית, מאפשרת ללקוחותיה לבחור בסגנון שהם אוהבים תוך כדי תרומה לסביבה.

  דנדשה היא לא רק חנות – היא תרבות, היא אורח חיים. כל פעם שאתם נכנסים לחנות, תמצאו פריטים חדשים ומרתקים. זהו מקום שכל אוהב אופנה וסטייל צריך לחוות.